1. Środa WSP Św. Urszuli Ledóchowskiej.
  2. Czwartek  Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, Msze św. o godz. 900 i 1400. Po Mszy św. o godz. 900  procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. Udział w procesji jest publicznym wyznaniem wiary. Zapraszam strażaków, niosących feretrony (Koło Gospodyń, dziewczęta z klasy  VIII ),dzieci I Komunijne w strojach, dziewczynki sypiące kwiaty i chłopców z dzwonkami. W oktawie procesja eucharystyczna po Mszy św. 
    w niedzielę po godz. 1030.
  3. Piątek WSP Święto Nawiedzenia Maryi Panny.
  4. Sobota WSP św. Justyna.
  5. Niedziela po Mszy św. o godz. 730 zmiana tajemnic różańcowych.
  6. W dniach od 08-09 czerwca z parafii Brzeziny  jest organizowana pielgrzymka  do Częstochowy  na nocne czuwanie Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym.
  7. Prasa katolicka: Niedziela z artykułem Boże Ciało po polsku mówi o obchodach tego święta ; Gość Niedzielny  z artykułem Skąd wiemy o Bogu Trójjedynym   mówi o Najświętszej Trójcy. Mały Gość Niedzielny dla dzieci  z ciekawostkami
  8. Bóg zapłać za troskę o świątynie . W  obecnym tygodniu proszę panie: Janina Czaja, Helena Błażejewska, Elżbietą Kozioł, Agnieszka Pieknik.

        do użytku wewnętrznego