1. Poniedziałek Święto św. Katarzyny ze Sieny- Patronki Europy. Na Mszę św. zapraszam dzieci klasy III i rodziców, po katecheza .
  2. Środa WSP św. Józefa Rzemieślnika patrona ludzi pracy. Od godz. 1700 spowiedź, po Mszy św.  próba przed rocznicą I Komunii św. Rozpoczyna się miesiąc maj.  Nabożeństwa majowe :
    • w tygodniu  po Mszy św.
    • w niedzielę godz. 1500 po Msza św.
  3. I Czwartek WSP św. Atanazego . dzień flagi pamiętajmy o wywieszeniu flagi jako wyraz miłości do Ojczyzny,  dumy że jestem Polakiem. Od godz. 1700 spowiedź przed  I piątkiem miesiąca, modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Po nabożeństwie próba przed rocznicą I Komunii św. Od godz. 1000 odwiedzam chorych w domach.
  4. I Piątek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski- Głównej Patronki Polski. Msze św. o godz. 730 i 1030 po nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa połączone z majówką. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od mięsa.
  5. I Sobota WSP św. Floriana patrona Strażaków.
  6. Niedziela zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 730.
  7. 1 czerwca 2024 r. /sobota/ planowana jest ogólnopolska pielgrzymka Żywego Różańca na Jasną Górę. Organizowany jest wyjazd koszt około 100 zł. /zgłoszenia do przyszłej niedzieli/.
  8. Prasa katolicka: Niedziela z artykułem Patriotyzm to nie nacjonalizm mówi o wychowaniu młodzieży ; Gość Niedzielny  z artykułem Odkrywanie od korzeni   mówi o  odbudowania wspólnoty ducha . Mały Gość Niedzielny dla dzieci mówi o sanktuariach Maryjnych
  9. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni i otoczenia. W obecnym tygodniu proszę panie: Leokadia Kiebała, Lucyna Pszonka, Magdalena Sulikarska, Barbara Siuta.