1. Nabożeństwa majowe :
    • w tygodniu  po Mszy św.
    • w niedzielę godz. 1500 po Msza św.
  2. Dni Krzyżowe: poniedziałek, wtorek, środa modlitwa o urodzaje i błogosławieństwo Boże w pracy.
  3. Poniedziałek Święto św. Apostołów Filipa i Jakuba , po nabożeństwie próba przed I Komunią.
  4. Środa Uroczystość  św. Stanisława BM Patrona Polski.
  5. Piątek po nabożeństwie spotkanie KSM-u.
  6. Sobota Msza św. 730. Spowiedź przed I Komunią dla dzieci i ich rodzin po nabożeństwie majowym około godz. 820.
  7. Niedziela Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa, dzień I Komunii św.  polecajmy dzieci /5/ i ich rodziny P. Bogu. Akcja  honorowego oddawania krwi  w Wielopolu Skrzyńskim od 1000 do 1300.
  8. Bóg zapalać za jedną wpłatę na gaz.
  9. 1 czerwca 2024 r. /sobota/ planowana jest ogólnopolska pielgrzymka Żywego Różańca na Jasną Górę. Organizowany jest wyjazd koszt około 100 zł.
  10. Prasa katolicka: Niedziela z artykułem Pierwsza a nie ostatnia mówi o znaczeniu I Komunii św. ; Gość Niedzielny  z artykułem Czuwaj ze mną   mówi o  adoracji Najświętszego Sakramentu.
  11. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni. W obecnym tygodniu proszę rodziców klasy II: świątynia, otoczenia (wykoszenie trawy). Sprzątanie od godz. 9,00.
  12. Cmentarz proszę o wykoszenie trawy