1. Wtorek po Mszy św. nabożeństwo do św. Andrzeja Boboli.
  2. Środa nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Msza św. z poświęceniem i wręczeniem modlitewników dzieciom z klasy III, po katecheza (dla dzieci i rodziców).
  3. III Piątek po Mszy św. nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  4. Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna tydzień modlitw o  powołania do kapłaństwa i zakonu. Składka na cele parafialne.
  5. Starostwo Ropczycko – Sędziszowskie informuje o możliwości skorzystania bezpłatnego programu „ Opieka wytchnienia”. Bliższe informacje gablota.
  6. Bóg zapłać za ofiary zebrane do  wielkopostnych skarbonek  zebrano741,02 zł.- przesłano do Caritas diecezji. Jest to jałmużna dzieci,  spłynęło 28 sztuk na 80 rozdanych.
  7. Prasa katolicka: Niedziela z artykułem Komu wierzy współczesny człowiek mówi o przestrzeni duchowej  człowieka ; Gość Niedzielny  z artykułem Chrzest określa naszą tożsamość  mówi o  znaczeniu chrztu Polski, .
  8. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni i kaplicy cmentarnej. W obecnym tygodniu proszę panie: Magdalena Chmiel, Zenona Zych, Agnieszka Burdzy, Dorota Kocoń.