1. Środa Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  2. I Piątek Droga Krzyżowa godz. 1700 po Msza św. i nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W czasie Mszy św. poświęcenie krzyży kandydatów do bierzmowania oraz książeczek. Od godz. 1000 odwiedzam chorych, spowiedź od godz. 1545.
  3. I Sobota Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny.
  4. III Niedziela Wielkiego Postu, po Mszy św. o godz. 730 zmiana tajemnic różańca.  Gorzkie Żale godz. 1400  po Msza św. Składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie.
  5. Sołtys wsi Nawsie informuje, że odbiór nakazów podatkowych i opłata śmieciowa będzie pobierana od 26.02 do 15.03.2024 w godzinach od 900 do 1400 -„dom ludowy”.
  6. Bóg zapałać za 4 wpłaty na gaz.
  7. Baranki Wielkanocne po 8 zł. (dochód przeznaczony na pomoc ubogim seniorom).
  8. Na parkingu przy kościele w Brzezinach znajduje się kontener na  makulaturę zbieraną na studnie w Czadzie.
  9. Czasopisma katolickie: Niedziela z artykułem  Post uśmierz wady mówi o tym co Bóg oczekuje ode mnie. ; Gość Niedzielny z artkułem Kim jest, Ten do którego się modlę mówi o Jezusie nauczającym o wytrwałej modlitwie .
  10. Bóg zapłać za dbanie o prządek w kościele . W tym tygodniu proszę panie : Danuta Rymut, Jadwiga Gawron, Mariola Bożek, Krystyna Koczela.