1. Wtorek Święto św. Jana Apostoła dzień imienin ks. Bp Ordynariusza. Polecajmy dostojnego Solenizanta w naszych modlitwach opiece Bożej za wstawiennictwem Bogarodzicy i świętego Patrona. Poświęcenie wina (należy przynieś własne).
  2. Środa Święto św. Młodzianków Męczenników.
  3. Piątek Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Msze św. o godz. 800 i 1700  po spotkanie KSM-u. ( nie obowiązuje wstrzemięźliwość od mięsa). Po Mszy św. o 1800 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  4. Sobota Msza św. o godz. 1500 połączona z nieszporami po nabożeństwo na zakończenie roku 2022 . Za  udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  5. Niedziela UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKIMARYI– pierwszy dzień  Nowego Roku 2023 r.
  6. Bóg zapłać za 14 wpłat.
  7.  Świąteczne wydanie gazet z ciekawymi i pouczającymi artykułami. Niedziela /10 zł./ z artykułem Jak świętować z przytupem ! mówi o tradycjach świątecznych  na świecie oraz kalendarz  na nowy rok 2023. Gość Niedzielny /15 zł./ z artykułem W owym czasie w Betlejem  mówi o Bogu przychodzącym dzisiaj.
  8. W tym tygodniu proszę o dbanie : Małgorzata Czaja, Monika Pazdan, Beata Jaworek, Ewelina Szczepkowicz.
  9. Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia.

Po przerwie tego roku wizyta duszpasterska z Bożym błogosławieństwem

Wtorek  27.12.2022 godz.900  BUDZISZ od  p. Mari i Jana    Janowskich                       do p.  Mari     Ziajor
Środa  28.12.2022 godz.900FOLWARK   od p. Anieli Traciak                        do p. Doroty i Wiesława Janowskich
Czwartek  29.12.2022 godz.900RADAJ od p. Lucyny i Dariusza Balza                 do  p. Marii i Piotra Kut