1. Dzisiejsza niedziela „Gaudate”- radości bo Boże Narodzenie blisko. Pamiętajmy o potrzebujących:
    • torby miłosierdzia (obok gazet)
    • świece (  8 zł.)
  1. Poświęcone opłatki na stół wigilijny.
  2. Poniedziałek po Mszy św. spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy VIII.
  3. Wtorek 13 grudnia 2022 r. przypada 41. rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce.
  4. Środa WSP św. Jan od Krzyża.
  5. III Piątek po Mszy św. nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  6. 12 grudnia /poniedziałek/ Gminny Ośrodek Kultury w Wielopolu Skrzyńskim zaprasza na Kiermasz Bożonarodzeniowy oraz spektakl Teatralny dnia  Bliższe informacje tablica ogłoszeń.
  7. 17 grudnia  /sobota/ o godzinie 17:00 społeczność Szkoły Podstawowej im. Sybiraków w Nawsiu wystawią spektakl pt.: ,, Jeden- zero dla nieba”, na który serdecznie zapraszają mieszkańców Nawsia. Po spektaklu uczniowie zapraszają na kiermasz słodkości oraz kawę i herbatę.
  8. Bóg zapłać za trzynaście wpłat na ogrzewanie.
  9. Zamarła +Maria Balicka polecajmy Ją Bożemu Miłosierdziu.
  10. Prasa katolicka: Niedziela z artykułami Korzenie i skrzydła mówi o chrześcijańskiej pedagogice oraz Kalwaria nawróceń .  Gość Niedzielny z artykułami: Zachwycająca Matka mówi o postaci Maryi oraz Krypty i waluty
  11. Bóg zapłać za troskę o porządek w  świątyni . W sobotę proszę panie: Agnieszka Pyra, Helena Jaworek, Zofia Klich, Kamila Klich, Janina Kowal, Janina Gąsior, Alfred Kuźniarowicz, Anna Kramarz . Proszę o świąteczne sprzątanie .
  12. Proszę o przygotowane  szopki  grupę Ryszarda Stręk.