1. Poniedziałek zakończenie nabożeństw różańcowych, spowiedź od godz. 1600.Po nabożeństwie spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania z klasy VIII.
  2. Wtorek UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH, która rozpoczyna Tydzień  Modlitw za zmarłych. Msze św. w kościele godz.: 730, 1030 na cmentarzu o godz.1400 połączona z procesją za zmarłych. Odpust zupełny za zmarłych  możemy zyskać do 08.11/wtorek/ spełniając warunki: Komunia św., wyzbycie się przywiązania do grzechu, modlitwa Ojcze nasz, Wierzę w Boga i modlitwy w intencjach Ojca św., nawiedzenie cmentarza i modlitwa za zmarłego.
  3. Środa  WSP Wszystkich Wiernych Zmarłych– Dzień Zaduszny. Msze św. godz. 800 w kaplicy cmentarnej, godz. 1700 w kościele. Różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach  po Mszy św., przez  oktawę Wszystkich Świętych.
  4. I  Czwartek modlimy się w intencji powołań do kapłaństwa i zakonu. Po Mszy św. spotkanie ministrantów i lektorów.
  5. I Piątek WSP św., Karola  Boromeusza od godz. 1000 odwiedzam chorych. Po Mszy św Nabożeństwo do Najświeższego Serca Pana Jezusa .
  6. I Sobota Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  7. Niedziela zmiana tajemnic różańcowych. Składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Po Mszy św. o godz. 1030 społeczność naszej szkoły zaprasza na spektakl  „Instrukcja życia” do sali GOKiW /”dom ludowy”/ w Nawsiu.
  8. Bóg zapłać za dwie wpłaty na ogrzewanie.
  9. W zakrystii można nabyć KALENDARZ ROLNIKÓW  2023 w cenie 25 zł,.
  10. Prasa katolicka :Gość Niedzielny z artykułami: Nie jest ostatnim  słowem  mówi o śmierci  oraz Nasi święci.  Kalendarz Misyjny na 2023 dowolna ofiara.
  11. Bóg zapłać za troskę o porządek w kaplicy cmentarnej, świątyni oraz grabienie liści. W sobotę proszę panie: Marta Sroka, Małgorzata Długosz, Janina  Rzeźnikiewicz, Emilia Jaworek.