1. Dzisiejsza niedziela to Światowy Dzień Misyjny pod hasłem BĘDZIECIE MOIMI ŚWIADKAMI, rozpoczyna Tydzień Misyjny.
  2. Nabożeństwa Różańcowe w tygodniu po Msze św. o godz. 1700
    z wyjątkiem soboty godz. 800. Niedziela nabożeństwo o godz. 1500.
  3. Poniedziałek po Mszy św spotkanie kandydatów do bierzmowania z kl. VIII.
  4. Piątek Święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, po Mszy św. spotkanie KSM-u
  5. Niedziela liturgiczna rocznica poświęcenia naszego kościoła.
  6. Spowiedź przed Uroczystością Wszystkich Świętych i I piątkiem: środa, czwartek, piątek od godz. 1615.
  7. W zakrystii można nabyć KALENDARZ ROLNIKÓW  2023 w cenie 25 zł,
  8. Prasa katolicka: Niedziela   z  artykułem Czy Kościół może istnieć bez  struktur mówi o instytucji Kościoła, które jest pięknym naczyniem  oraz  dodatek Bliżej Życia. Gość Niedzielny z artykułami: Dyskretni i cierpliwi  mówi o spowiedzi     oraz Odblask świtu stworzenia. Mały Gość Niedzielny o siłach specjalnych. Kalendarz Misyjny na 2023 dowolna ofiara.
  9. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni, oraz grabienie liści. W sobotę proszę panie: Agata Janowska, Elżbieta Bożek, Anna Pas, Iwona Moskwa. Kaplica cmentarna: Diana Dobek, Ewa Rusin. Proszę o rozebranie ołtarzy różańcowych.