1. Przypominam o zachowanie wszelkich przepisów związanych z epidemią . Pamiętajmy o maseczkach w świątyni.
  2. Przeżywamy ADWENT, Roraty:  w dni powszednie godz. 1700 w sobotę o godz. 800, poprzedzone śpiewem Godzinek /półgodziny wcześniej/.   W tym czasie czuwania  nie zapominajmy o potrzebujących  torby miłosierdzia (obok gazet), świece    (duże 15 zł., małe 6 zł.) Codziennie Spowiedź od godz. 1615( z wyjątkiem  niedzieli i soboty).
  3. Poniedziałek WSP św. Mikołaja.
  4. Wtorek WSP św. Ambrożego.
  5. Środa Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętsze Maryi Panny Msze św. o godz.800 i 1700. Na Msze św. o godz.1700 zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz  z rodzicami, będzie poświęcenie i wręczenie medalików.
  6. Sobota godz. 1000 spotkanie DSM-u.
  7.  III niedziela Adwentu  po Mszach św. zbiórka do puszek,  pomoc dla chorej Zuzi.
  8. Zmarł Antoni Janowski polecajmy Go Bożemu Miłosierdziu
  9. Bóg zapłać za 7 wpłat na gaz.
  10. Prasa : Niedziela w cenie 8 zł. z artykułami: To jest Radio Maryja a nie radio Tadeusz  mówi o kulisach powstania radia   oraz Gdzie twoje talenty; Gość Niedzielny z artykułami: Rutyna i  formalizm już nie działają wywiad z bp Arturem Ważnym pochodzącym z Ropczyc oraz Nasza Matka jest Niepokalana.
  11. Bóg zapłać paniom i panu za  troskę o świątynie . W obecnym tygodniu  proszę panie: Halina Traciak, Elżbieta Kalisztan,, Bogusławą Żuczek, Klaudia Wąs.