1. Przypominam o zachowanie wszelkich przepisów związanych z epidemią .
  2. Rozpoczyna się miesiąc sierpień z wieloma Świętami  Maryjnymi oraz ważnymi wydarzeniami z historii naszej Ojczyzny. Kościół w Polsce wzywa do abstynencji od alkoholu jako ofiary błagalne o trzeźwość i wynagradzającej za grzechy pijaństwa. W kaplicy jest wystawiona Księga Abstynencji do której można wpisać swoje zobowiązania (dowolnym wymiarze czasowym).
  3. Poniedziałek można zyskać odpust prokunculi. Po Mszy św. Koronka do Św. Michała Archanioła.
  4. Środa WSP św. Jana Marii Vianneya- patrona proboszczów. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W tym dniu 4 sierpnia o godz. 6.30 Mszą Świętą na placu Farnym w Rzeszowie rozpocznie się 44. Rzeszowska Piesza Pielgrzymka na Jasna Górę.
  5. I Czwartek, modlimy się o powołania do kapłaństwa i zakonu. Spowiedź od godz. 1715.
  6. I Piątek Święto Przemienienia Pańskiego. Od godz. 800 odwiedzam chorych w domach. Spowiedź od godz. 1700, po Mszy św. nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  7. I Sobota po Mszy św. nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu w ramach 30 Rajdu Rzeszowskiego jeden z jego odcinków będzie przebiegał przez Nawsie do Szkodnej od godz. 815 do 1715. Zachowajmy ostrożność i stosujmy się do poleceń organizatorów (bliższe informacje gablota).
  8. Dożynki parafialne ze względu na Odpust w Wielopolu Skrzyńskim, zostają przeniesione na Sumę 22.08.2021.
  9. Bóg zapłać za złożone ofiary przy poświęceniu pojazdów- 1163,8 zł. Zostały przesłane do Referatu Misyjnego Diecezji.
  10. Prasa : Niedziela z artykułami: Życie w niedoczasie mówi o czasie w życiu człowieka oraz W pustynnej kniei, Gość Niedzielny z artykułami:  Coraz większy głód  mówi o problemie głodu na świecie oraz  Czego uczy święty Proboszcz.
  11. Bóg zapłać paniom za troskę o świątynie . W obecnym tygodniu proszę panie: Halina Rzeźnikiewicz, Małgorzata Śledziona, Joanna Zamorska, Teresa Kocon. Proszę o uporządkowanie terenu wokół krzyża od strony parkingu.