1. Przypominam o zachowanie wszelkich przepisów związanych z epidemią (maseczka w kościele i  odpowiednia odległość).
  2. Poniedziałek święto Nawiedzenia Najświętszej Mari Panny.
  3. Wtorek WSP św. Justyna
  4. Środa święto Rocznicy Poświęcenia Kościoła Katedralnego. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. Spowiedź przed Bożym  Ciałem i  I piątkiem codziennie od godz. 1715. Poniedziałek proszę klasy III,  IV, V, wtorek klasy VI, VII , VIII.
  6. I Czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, Msze św. o godz. 900 i 1400. Po Mszy św o godz. 900  procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. Udział w procesji jest publicznym wyznaniem wiary. Zapraszam strażaków, niosących feretrony (Koło Gospodyń, dziewczęta z klasy  VIII itp. ),dzieci I Komunijne w strojach, dziewczynki sypiące kwiaty i chłopców z dzwonkami. W oktawie procesja eucharystyczna po Mszy św., w niedzielę po 1030.
  7. I Piątek oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa od godz. 930 odwiedzam chorych w domach. Po procesji spotkanie KSM-u.
  8. I Sobota  uwielbiamy Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny, WSP św. Bonifacego.
  9. Niedziela po Mszy św. o godz. 730 zmiana tajemnic różańcowych. Procesja eucharystyczna po Mszy św. o godz. 1030. Składka na cele diecezjalne.
  10. Prasa : Niedziela z artykułami Maraton przez 30 sanktuariów  mówi o miejscach kultu Maryi na całym świecie oraz Imadła Boga; Gość Niedzielny z artykułami Serce w centrum  mówi o nabożeństwie do Serca Pana Jezusa oraz Integrują i bronią o Ochotniczej Straży Pożarnej.
  11. Bóg zapłać paniom za troskę o świątynie . W obecnym tygodniu proszę panie: Halina Sroka, Krystyna Pyc, Iwona Misiorek, Beata Bieś. Sprzątanie w sobotę i środą. Bóg zapłać Panom za pomoc w uporządkowaniu otoczenia figury św. Andrzeja Boboli  i plebanii.