1. Bóg zapłać za ofiary na cele misyjne  zebrano 1215 zł. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele parafialne. Za tydzień na Seminarium Duchowne
  2.  Poniedziałek święto Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
  3. Spowiedź przed Uroczystością Wszystkich Świętych i I piątkiem we  wtorek i środę od godz. 1600. Chorych odwiedzę w czwartek od 830
  4. W czwartek ze względu na KOROWÓD WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH nie będzie możliwości spowiedzi przed mszą. W strojach Świętych spotkamy się w czwartek w Parku Sybiraka o 1615, ze śpiewem i uśmiechem na ustach ruszymy w korowodzie do kościoła. Przed kościołem będzie wspólne zdjęcie „Wszystkich Świętych” później Msza św. i ostatnie październikowe nabożeństwo różańcowe ze Wszystkimi Świętymi. Szczegóły na plakatach.
  5. Piątek – I Piątek UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH, która rozpoczyna Tydzień  Modlitw za zmarłych. Msze św. w kościele godz.: 730, 1030 na cmentarzu o godz.1400 połączona z procesją za zmarłych. Odpust zupełny za zmarłych  możemy zyskać do 08.11/piątek/ spełniając warunki: Komunia św., wyzbycie się przywiązania do grzechu, modlitwa Ojcze nasz, Wierzę w Boga i modlitwy w intencjach Ojca św., nawiedzenie cmentarza i modlitwa za zmarłego.
  6.  Sobota WSP Wszystkich Wiernych Zmarłych– Dzień Zaduszny i  również I Sobota. Msze św. godz. 800 w kaplicy cmentarnej i o  godz. 1700 w kościele. Różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach  po Mszach św. o 1700 przez  oktawę Wszystkich Świętych.
  7. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy o 730
  8. Przypominam jeszcze o uporządkowaniu grobów i ich otoczenia. Proszę w miarę możliwości o zabieranie śmieci.
  9. Kartki na wypominki są jeszcze na stoliku obok prasy. Wypełnione czytelnie proszę składać w zakrystii. W zakrystii też do nabycia Kalendarze Rolnika w cenie 25 zł
  10. Zachęcam do czytania ciekawych artykułów w prasie katolickiej
  11. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni i jej otoczeniu. Na 31 października proszę Panie: Zofia Bryda, Helena Jaworek, Agnieszka Pyra i Pan Ryszard Stręk i do kaplicy cmentarnej Panie Zofia i Kamila Klich.