1. Poniedziałek po Mszy św. nabożeństwo do św. Andrzeja Boboli.
  2. Środa nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. III Piątek Droga Krzyżowa godz. 1700, po koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. Czwartek Uroczystość Świętego Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny,  Msza św.  godz. 17
  5. Ze względu na sytuację nie będzie rekolekcji parafialnych które miały być w IV niedzielę i  rekolekcji szkolnych. Szafarze nie będą odwiedzać chorych aż do odwołania.
  6. Wpłaty: podatek i opłata śmieciowa- I rata zostają wstrzymane. Tą ratę będzie można wpłacić z drugą do 15 maja  lub przelewem internetowym, odsetki nie będą naliczane.
  7. Bóg zapłać za ofiary
    • gaz: dwie wpłaty
    • schody- kaplica cmentarna: sześć wpłat
  8. Bóg zapłać za dar ołtarza rodzicom kandydatów do bierzmowania nowa fioletowa kapa.
  9. Prasa : Niedziela z artykułami Patron mężczyzn mówi o św. Józefie patronie mężów, ojców, ludzi noszących brzemię odpowiedzialności   oraz Duchowość po męsku dodatek Dobra spowiedź;Gość Niedzielny z artykułami: Grzechu warte? mówi o grzechu ciężkim jego istocie  oraz Bóg w czasie zarazy. Mały Gość Niedzielny mówi o czasie Wielkiego Postu : sumieniu, spowiedzi, Mszy św.
  10. Bóg zapłać za dbanie o porządek w kościele . W obecnym tygodniu proszę panie: Maria Janowska, Anna Wiśniewska, Agnieszka Piękoś oraz pana Krzysztofa Majchrowicz.