1. Wszyscy, którzy zgłaszają się do szpitala lub w inny sposób korzystają z pomocy medycznej nie powinni zatajać swojego pobytu za granicą lub pobytu w kwarantannie. Zatajanie tych informacji stanowi wielkie zagrożenie dla funkcjonowania placówek medycznych. Jeśli ten proceder nie zostanie zaniechany to wkrótce zabraknie personelu zdolnego do świadczenia pracy, bo wszyscy znajdą się w przymusowej kwarantannie. Wszystkich korzystających z pomocy lekarza, pielęgniarki lub ratowników medycznych prosimy: mówcie od razu prawdę o swojej sytuacji
  2. Przypominam o obowiązującej dyspensie od obowiązku uczestniczenia w niedzielnej Eucharystii oraz o obowiązującym ograniczeniu liczbowym uczestników do 50 osób. Pozostając w domu pamiętajmy o pobożnym uczestnictwie: postawa, odpowiedzi na stole  postawmy Krzyż ze świecami niech to będzie moje osobiste spotkanie Chrystusem.
  3. Spowiedź będzie  w ramach parafii (nie będzie tzw. spowiedzi dekanalnych).  Wtorek, czwartek , sobota,  niedziela pół godziny przed Mszą św. . Poniedziałek, środa, piątek godzinę przed Mszą św. połączona z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i prywatną adoracją. Jednocześnie przypominam obowiązek przyjęcia Komunii św. w okresie wielkanocnym z godnie z decyzją Konferencji Episkopatu Polski (1985 r.) trwa od Środy popielcowej do Uroczystości Trójcy Przenajświętszej.
  4. Sakrament bierzmowania  będzie mógł być sprawowany dopiero po przywróceniu normalnego funkcjonowania szkół-zostanie ogłoszony szczegółowy harmonogram tych celebracji. Dokładne informacje na stronie Diecezji Rzeszowskiej.
  5. Środa nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Uroczystość Zwiastowania Pańskiego- Dzień Świętości Życia.
  6. Piątek Droga Krzyżowa godz. 1700.
  7. Niedziela składka na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  8. Baranki  CARITAS  w cenie 5 zł. do pobrania w kościele.
  9. Druga rata za gaz-ogrzewanie kościoła wyniosła 4023,74 zł.
  10. Bóg zapłać za ofiary  na schody- kaplica cmentarna: dwie wpłaty.
  11. Zmarł Józef Czaja polecajmy Go Bożemu Miłosierdziu.
  12. Prasa : Niedziela z artykułami Czego nas uczy zwiastowanie? mówi o znaczeniu zawistowania w życiu  oraz Modlitwa w czasach zarazy dodatek KARTA ICE ;Gość Niedzielny WSTRYZMANY Mały Gość Niedzielny mówi o czasie Wielkiego Postu : sumieniu, spowiedzi, Mszy św.
  13. Bóg zapłać trzem paniom za dbanie o porządek w kościele . W obecnym tygodniu proszę panie: Teresa Traciak, Zofia Świętoń Lucyna Chmiel oraz pana Jana Noga.