1. Tydzień temu do puszek na powodzian zebraliśmy 3045zł, które zostało przekazane do Caritas. Bóg zapłać za ten Dar Serca
  2. We wtorek rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe w tym tygodniu od wtorku do piątku po Mszy św. o godz. 1700. w sobotę po Mszy o 800. Zachęcam wszystkie dzieci, młodzież i wszystkich parafian do pięknego przeżycia Miesiąca Różańcowego razem z Maryją. Postarajmy się znaleźć czas na tą piękną modlitwę przeżywaną we wspólnocie parafialnej a w wypadku braku możliwości w gronie rodzinnym
  3. W pierwszą niedziele października (06.10) po Mszy św. o godz. 1030 procesja Różańcowa. Proszę o przygotowanie ołtarzy:
    1. I ołtarz grupa p. Eugeniusza Pyc
    1. II ołtarz   grupa p. Zbigniewa Rymut
    1. III ołtarz grupa z Górki
    1. IV ołtarz grupa z Kąta
    1. V ołtarz grupa z Górki Regułowej
  4. Poniedziałek wsp. św. Hieronima, wtorek wsp. św. Teresy od Dzieciątka Jezus, środa wsp. Świętych Aniołów Stróżów, piątek wsp. św. Franciszka z Asyżu, sobota wsp. św. Faustyny Kowalskiej.
  5.  W Środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy połączona z różańcem
  6. I Czwartek Modlimy się w intencji powołań do kapłaństwa i zakonu.
  7. I Piątek od godz. 800 odwiedzę chorych. Spowiedź od godz. 1600 po Mszy św. nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa połączone z różańcem.
  8. I Sobota po Mszy św. nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
  9. I Niedziela po Mszy św. o godz. 730 zmiana tajemnic różańcowych.
  10. Zachęcam do czytania ciekawych artykułów w prasie katolickiej
  11. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni i jej otoczeniu. W sobotę proszę Panie: Kazimiera Gąsior, Małgorzata Bełch, Dorota Rzeźnikiewicz i Anna Stręk.