1. Dziś Trzecia niedziela miesiąca składka przeznaczona na potrzeby parafii. Po Mszach składka do puszek na Diecezjalne Radio Via w Rzeszowie. W ubiegłą niedzielę na poszkodowanych w pożarze zebraliśmy 738zł. Dziękuję wszystkim.
  2. Bóg zapłać za otwarte serce dla pielgrzymów zmierzających do Dębowca, bardzo dziękuję za przygotowanie iście Królewskiego poczęstunku i za posługę wobec pątników.
  3. Poniedziałek wsp. Św. Męczenników Kornelisza i Cypriana. 16 dzień miesiąca, po Mszy modlitwy do św. Andrzeja Boboli i możliwość ucałowania relikwii.
  4. Wtorek 17 września Rocznica najazdu Związku Sowieckiego na Polskę w 1939r. Dzień Sybiraka i  święto Patrona Naszej Szkoły.
  5. We wtorek i środę peregrynacja relikwii Rodziny Ulmów w Ropczycach.()Zachęcam do zaznajomienia się z przebiegiem peregrynacji na tablicy ogłoszeń i do udziału w tym pięknym i ważnym wydarzeniu
  6. Środa święto św. Stanisława Kostki Patrona Polski nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przypominam i zachęcam do składania próśb na kartkach, które leżą na stoliku pod chórem.
  7. Czwartek wsp. NMP z La Salette Pojednawczyni Grzeszników.
  8. Piątek wsp. Męczenników Koreańskich, 3 piątek miesiąca nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i modlitwa do św.JPII.
  9. Sobota święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.

– Na 1000 zapraszam dziewczynki na spotkanie Dziewczęcej Służby Maryjnej.

– O 1700 specjalnie dla całej społeczności Nawsia uczniowie naszej szkoły przedstawią Spektakl Plenerowy pt. „Gdzie jesteś, tamta dziewczynko…?” Serdecznie zapraszamy wszystkich na Plac Sybiraka.

1. Zachęcam do czytania ciekawych artykułów w prasie katolickiej
  2. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni i jej otoczeniu. W sobotę proszę Panie: Iwona Moskwa, Diana Dobek, Ewa Rusin i Pana Rafała Bożka