XXII NIEDZIELA  ZWYKŁA

2024-09-01

1. Poniedziałek o godz. 730 Msza św. na Rozpoczęcie roku szkolnego. Zapraszam wszystkie dzieci, rodziców i nauczycieli.
  2. Wtorek wsp. Św. Grzegorza Wielkiego
  3. Środa nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przypominam i zachęcam do składania próśb na kartkach, które leżą na stoliku pod chórem.
  4. I Czwartek modlimy się o powołania do kapłaństwa i zakonne. Spowiedź  od godz. 1715.
  5. I Piątek od godz. 800 odwiedzę chorych, spowiedź od 1645. Po Mszy św. nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i zbiórka ministrantów.
  6. I Sobota po Mszy św. nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  7. W niedzielę Wielki Odpust w Sanktuarium Matki Bożej w Zawadzie. Z Wielopola wyrusza pielgrzymka do Zawady. Spotkanie 515 i o 530  wymarsz. Wszystkich chętnych serdecznie zachęcam.
  8. Zachęcam do czytania ciekawych artykułów w prasie katolickiej.
  9. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni i jej otoczeniu. W sobotę proszę Panie: Anna Gawron, Maria Gawron, Agnieszka Komorowska i Halina Jajko