XXI NIEDZIELA  ZWYKŁA

2024-08-25

1. Poniedzałek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.
  2. Wtorek WSP. Św. Moniki
  3. Środa wsp. Św. Augustyna,  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przypominam o możliwości składania próśb na kartkach, które leżą na stoliku pod chórem.
  4. Czwartek wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela
  5. Niedziela po Mszy św. o godz. 730 zmiana tajemnic różańcowych. Składka przeznaczona na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Rozpoczyna się Wielki Odpust w Sanktuarium Matki Bożej w Zawadzie (program w gablocie).
  6. Z racji rozpoczynającego się w przyszły poniedziałek Nowego Roku Szkolnego, zachęcam dzieci, młodzież, a także dorosłych do skorzystania z sakramentu pokuty w tygodniu, pół godziny przed każdą Mszą św.
  7. Zachęcam do czytania ciekawych artykułów w prasie katolickiej.
  8. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni i jej otoczeniu. W sobotę proszę Panie: Bernadeta Róg, Regina Gąsior, Teresa Mucha i Halina Janowska
  9. Ks. Biskup informuje o peregrynacji relikwii bł. Rodziny Ulmów. Odbędzie się ona w najbliższym czasie w naszej diecezji. Pełny tekst znajduje się w gablocie.