1. Zgodnie z Dekretem ks. Biskupa ks. Jacek Cierpich, po ośmiu latach pełnienia funkcji proboszcza w naszej parafii został przeniesiony do parafii Zagorzyce Dolne, gdzie będzie pełnił funkcję Pomocy Duszpasterskiej.
  2. Środa  WSP. św. Maksymiliana Maria Kolbego, nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. Czwartek Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny – Matki Bożej Zielnej. Porządek Mszy św. godz.  730 i 1030 z poświęceniem wianków i ziół. Na sumie poświęcenie wieńców żniwnych. Odpust w Wielopolu Skrzyńskim.
  4. Piątek po Mszy św. nabożeństwo do św. Andrzeja Boboli.
  5. Sobota WSP św. Jacka.
  6. W przyszłą niedzielę składka na cele parafialne.
  7. Zachęcam do czytania ciekawych artykułów w  prasie katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny
  8. Bóg zapłać za troskę o świątynie. W tym tygodniu proszę panie: Alicja Bakota, Danuta Szkotnicka, Joanna Chojnacka i pan Andrzej Misiora.
  9. Intencje na nadchodzący tydzień na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej parafii.
  10. Zmarł nasz parafianin Antoni Błaś polecajmy Go Miłosierdziu Bożemu.