1. Poniedziałek  WSP. św. Marty,  Marii i Łazarza.
  2. Środa WSP św. Ignacego z Loyoli, nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. I Czwartek WSP. św. Alfonsa Marii Liguoriego, modlimy się w intencji powołań do kapłaństwa i zakonu, spowiedź od godz. 1615. Przypada 80-ta rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Pamiętajmy w modlitwie o Ojczyźnie oraz o poległych powstańcach
  4. I Piątek od godz. 800odwiedzam chorych. Spowiedź do godz. 1600, po Mszy św. nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu można uzyskać odpust zupełny „Porcjunkuli pod zwykłymi warunkami.
  5. I Sobota po Mszy św. nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  6. W niedzielę, 4 sierpnia br., wyruszy 47. Piesza Pielgrzymka z Rzeszowa na Jasną Górę. Rozpocznie się ona od Mszy św. na Placu Farnym w Rzeszowie o godz. 630 . Składka przeznaczona na cele diecezjalne.
  7. Ks. Rektor WSD w Rzeszowie proponuję uczynić sierpień czasem szczególnej modlitwy w intencji powołań do naszego diecezjalnego seminarium. Sierpień to czas podejmowania przez wielu młodych ludzi decyzji odnośnie do dalszej drogi życia, pójścia lub odrzucenia drogi powołania. Proponuje wybrać jeden dzień postu ścisłego. Tego dnia proponuję także poświęcić jedną godzinę na cichą indywidualną adorację przed Najświętszym Sakramentem.
  8. Prasa katolicka: Niedziela z artykułem Jasnej Góra odświeżanie mówi o zmianach w sanktuarium ; Gość Niedzielny  z artykułem Cyrk księdza Rafała   mówi  o  niezwykłym klubie.
  9. Bóg zapłać za troskę o świątynie za solidne podlanie na zewnątrz kwiatów klombu przed kościołem i plebanią. . W  obecnym tygodniu proszę panie: Aleksandra Kiebała, Anna Ptaszek, Jowita Gątarska, Danuta Jarząb .