1. Poniedziałek po Mszy św. Koronka do św. Michała Archanioła.
  2. Środa nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, święto św.  Tomasza. W „Domu ludowym” o godz. 1800 spotkanie dotyczące instalacji fotowoltaicznych-  informacje gablota.
  3. I Czwartek modlimy się o powołania do kapłaństwa i zakonu. Od godz. 1715 spowiedź.
  4. I Piątek od godz.800 , odwiedzam chorych, spowiedź od godz. 1700. Po Mszy św. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa,
  5. I Sobota WSP bł. Mari Teresy Ledóchowskiej. O godz. 1930 do naszej parafii dotrą pielgrzymi P.P. na Jasną Górę Archidiecezji Przemyskiej grupa św. Wojciecha. Przyjmijmy ich z otwartym sercem i staropolską gościnnością.
  6. Prasa katolicka: Niedziela z artykułem Zamach na katechezę mówi o katechezie w szkole ; Gość Niedzielny  z artykułem System nienawiści   mówi  o niszczeniu demokracji.
  7. Bóg zapłać za troskę o świątynie . W  obecnym tygodniu proszę panie: Ewa Czaja, Karolina Gawron, Zofia Wawrzonek, Janina Kiebała.