1. Poniedziałek WSP św. Alberta Chmielowskiego.
  2. Środa nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. Czwartek Park Sybiraków zbiórka elektrośmieci na rzecz misji do godz. 1300. Bliższe informacje plakat w gablocie.
  4. III Piątek WSP św. Alojzego Gonzagi Msza św. na zakończenie roku szkolnego 2023/2024 o godz. 800. Po Mszy św. o godz. 1800 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego z modlitwą do św. Jana Pawła II.
  5. Niedziela w Wielopolu Skrzyńskim Przegląd Chórów im. Stanisława Świerada
  6. Prasa katolicka: Niedziela z artykułem Czy czeka nas  katolickie podziemie? mówi o dyskryminacji religijnej ; Gość Niedzielny  z artykułem Pomoc dla gubiących i zagubionych   mówi  o św. Antonim . Mały Gość Niedzielny z plakatem piłkarskiej reprezentacji Polski i terminarzem mistrzostw Europy w piłce nożnej.
  7. Bóg zapłać za troskę o świątynie . W  obecnym tygodniu proszę panie: Bronisławę Bujak, Renatę Bełko, Alicję Misiorek oraz pana Ryszarda Wlezień.