1. Z racji oktawy Wielkanocy w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  2. I Czwartek modlimy się o powołania do kapłaństwa i zakonu.
  3. I Piątek po Mszy św. nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  4. I Sobota po Mszy św. nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  5. Niedziela to niedziela Miłosierdzia Bożego ,która rozpocznie Tydzień Miłosierdzia. Do kosza przed ołtarzem składamy Skarbonki Wielkopostne. Zmiana tajemnic po  Mszy św. o godz. 730. Składka z tego dnia przeznaczona na CARITAS.  Msza św. o godz. 1500 na cmentarzu.
  6. Bóg zapłać za jedną wpłatę na gaz .
  7. Prasa katolicka: Niedziela , Gość Niedzielny.
  8. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni oraz świąteczny wystrój. W obecnym tygodniu proszę panie: Iwona Misiorek, Beata Bieś, Renata Szkotnicka, Zofia Wiciślak. Kaplica cmentarna panie: Krystyna Traciak, Halina Mucha.
  9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę obfitości Bożych  łask i darów. Rodzinnych ,radosnych, zdrowych  i błogosławionych świąt Zmartwychwstania Pańskiego! „Nie bójcie się!” – słowa, które w poranek wielkanocny usłyszały niewiasty, dziś skierowane są do nas. Są wezwaniem do porzucenia lęku i bojaźni oraz podjęcia misji apostołowania, że Jezus żyje i działa wśród nas. On sam będzie nas w tym dziele wspierał swoim błogosławieństwem