1. Środa  od godz. 1000 odwiedzam chorych  (I piątek + zgłoszeni). Po Mszy św. zbiórka ministrantów i sprzątanie.
  2. WIELKI CZWARTEK  – dzień ustanowienia Sakramentów Eucharystii i Kapłaństwa. O godz. 1000 w Katedrze Ks. Biskup odprawi Mszę św. z poświęceniem Krzyżma. Msza Wieczerzy Pańskiej  godz. 1800najbardziej uroczysta Msza św. w ciągu roku w czasie, której będziemy dziękować Bogu za sakramenty Eucharystii i Kapłaństwa. Po Mszy św. przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Ciemnicy, adoracja do godz. 2130.
  3.  WIELKI  PIĄTEK dzień śmierci Pana Jezusa, obowiązuje post ścisły (trzy posiłki w ciągu dnia bezmięsne, pod grzechem ciężkim od 18 do 60  r. życia) od godz. 800 adoracja. Droga Krzyżowa godz. 1700. Liturgia Męki Pańskiej o godz. 1800 , którą stanowią: Liturgia Słowa, Adoracja Krzyża (przez uklękniecie nie dotykamy i nie całujemy), Komunia św., przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Grobu Pańskiego. Adoracja do godz.  2200 .Zadbajmy o krzyże przydrożne (oczyścić otoczenie, przyozdobić).Proszę strażaków o posługę czuwania przy Grobie.
  4. WIELKA SOBOTA  – dzień ciszy i adoracji Najświętszego Sakramentu
    w Grobie od godz.  800. Poświęcenie pokarmów o godz. 1000 i 1130 ; Wigilia Paschalna godz. 1900 składa się ona z : Obrzędów Światła, Liturgii Słowa, Liturgii Chrzcielnej, Liturgii Eucharystycznej.
  5. NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA  godz. 600 REZUREKCJA.  Msze św. o godz. 1030,nie będzie Mszy św. godz. 1400. Proszę o przygotowanie baldachimu chorągwi, feretronów. zapraszam Straż Pożarną w strojach galowych, „Nawsianki” z Koła Gospodyń Wiejskich w strojach regionalnych, bierzmowanych.
  6. PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY porządek Mszy św.: 730, 1030, 1400. Ofiara przeznaczona na  Uczelnie Katolickie.
  7. Gazety: Niedziela z artykułem: Trzy święte dni mówi o Triduum Paschalnym ; Gość Niedzielny  i Mały Gość Niedzielny.
  8. Boga zapłać za dwie wpłaty na gaz.
  9. Bóg zapłać za dbanie o porządek w świątyni i otoczeniu.. W obecnym tygodniu proszę panie: Elżbieta Łuszcz, Tertes Śliwa, Halina Sroka, Krystyna Pyc. Sprzątanie sobota po liturgii.