1. Wtorek Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.
  2.  Środa nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. Czwartek SPOWIEDŹ od godz. 1400 do 1730 z przerwą od 1530 do 1600.
  4. Piątek Droga Krzyżowa po Mszy św. o godz. 1800.
  5. Niedziela PLAMOWA- MĘKI PAŃSKIEJ  przed sumą poświęcenie palm na placu kościelnym. Składka na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  6. Proszę o przygotowanie:
  7. Ciemnicy parafianie z Górki
  8. Grobu Pańskiego parafianie z Kąta
  9. Zmarł mój Tata Adam Cierpich. Bóg zapłać za zamówione Msze św. i modlitwę, obecność na pogrzebie, słowa współczucia. Polecajmy Go Bożemu Miłosierdziu.
  10. Czasopisma katolickie: Niedziela z artykułem  Gdy boli dusza mówi o próbach samobójczych dzieci i młodzieży. ; Gość Niedzielny z artykułem Znaki ogołocenia mówi o znaczeniu i wymowie Wielkiego Tygodnia
  11. Bóg zapłać za dbanie o prządek w kościele W tym tygodniu proszę panie :  Sprzątanie świąteczne, proszę o przyjście po Mszy św. o godz. 700 panie Elżbieta Łuszcz, Bernadetta Mazur, Maria Łuszcz, Kazimiera Łuszcz, Aneta Gawron oraz pana Marian Reguła.