1. Środa nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  2. Piątek Drogę Krzyżową o godz. 1700 poprowadzi chór Seniores, po Msza św. i spotkanie KSM-u.
  3. W dniach 16 – 24 marca br. w całej Polsce będzie odmawiana Nowenna w intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli i bł. Jerzego Popiełuszki. Intencje  poszczególnych dni plakat w gablocie
  4. V Niedziela Wielkiego Postu składka na cele parafialne.
  5. Sołtys wsi informuje, że w dniu 17.03.2024 (niedziela) o godz. 1130 zebranie wiejskie w „domu ludowym”. Bliższe informacje tablica ogłoszeń.
  6. Bóg zapałać za 3 wpłaty na gaz.
  7. Caritas Bliźni w Potrzebie (KRS 0000251723),prosi o przekazanie 1,5 procent odpisu na rzecz chorych, ubogich i niepełnosprawnych. Ulotki obok gazet.
  8. Bóg zapałać za dar ołtarza od bierzmowanych w wysokości 1350 zł.  Zostanie zakupiony jeszcze jeden komplet obrusów maryjnych.
  9. Czasopisma katolickie: Niedziela z artykułem  Z bólem do Boboli mówi o łaskach otrzymanych za pośrednictwem św. Andrzeja Boboli. ; Gość Niedzielny
  10. Bóg zapłać za dbanie o prządek w kościele . W tym tygodniu proszę panie : Ewa Flaga, Danuta Noga, Halina Pyc, Edyta Łuszcz. Pragnę przypomnieć, że troska o naszą świątynię  jest obowiązkiem każdego parafianina. Jeżeli ze względu na stan zdrowia, wiek nie może osobiście być obecnym to powinien uczestniczyć w kosztach utrzymania.
  1. Środa nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. V Niedziela Wielkiego Postu składka na cele parafialne.
  6. Bóg zapałać za 3 wpłaty na gaz.
  10. Bóg zapłać za dbanie o prządek w kościele . W tym tygodniu proszę panie : Ewa Flaga, Danuta Noga, Halina Pyc, Edyta Łuszcz. Pragnę przypomnieć, że troska o naszą świątynię  jest obowiązkiem każdego parafianina. Jeżeli ze względu na stan zdrowia, wiek nie może osobiście być obecnym to powinien uczestniczyć w kosztach utrzymania czystości świątyni.
  11. CMENTARZ -Proszę o ubicie kontenera i przygotowanie do wywózki ( w najbliższym czasie) jak również uporządkowanie boksów na odpady zielone.