1. Poniedziałek WSP. św. Agaty, po Mszy św. koronka do św. Michała Archanioła
  2. Wtorek WSP. Św. Pawła Miki i Towarzyszy
  3. Środa  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. Piątek po Mszy św. spotkanie KSM-u.
  5. Niedziela Dzień Chorego o godz. 1500 Msza św.  w intencji chorych z błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. Serdecznie proszę o pomoc  osobom starszym i chorym w dotarciu do świątyni.
  6. Pragnę poinformować , że piec CO  w kościele uległ uszkodzeniu i wymieniono wymiennik ciepła. Koszt naprawy to 4600 zł., składka z najbliższej niedzieli przeznaczona na ten cel.
  7. Bóg zapałać za 1 wpłatę na gaz.
  8. Czasopisma katolickie: Niedziela z artykułem  Święto Spotkania mówi o Ofiarowaniu Pańskim ; Gość Niedzielny z artykułem Olśnienie mówi o nawróceniu pisarza Andre  Frossarda.
  9. Dziękuje za dbanie o prządek w kościele i sprawne rozebranie wystroju świątecznego w tym tygodniu proszę panie : Zofia Świętoń, Zofia Pacia, Elżbieta Przydział, Agnieszka Szpara.