1. Środa  WSP. św. Jana Bosko.
  2. I Czwartek modlimy się w intencji powołań do kapłaństwa i zakonu. Spowiedź od godz.1630.
  3. I Piątek Święto Ofiarowania Pańskiego- Matki Bożej Gromnicznej dzień życia konsekrowanego składka na klasztory kontemplacyjne. Msze św. z poświęceniem gromnic godz. 800 i 1700 (po nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa). Spowiedź godz.1645,  godz. 1000 odwiedzam chorych w domach.
  4. I Sobota-Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny.
  5. Niedziela po Mszy św. o godz. 730 zmian tajemnic różańcowych.
  6. Bóg zapałać za 4 wpłaty na gaz.
  7. Czasopisma katolickie: Niedziela z artykułem  Wolność nie jest przywilejem, ale prawem mówi o państwie, które służy społeczeństwu; Gość Niedzielny z artykułem Bolesna lista mówi o prześladowaniach chrześcijan
  8. Dziękuje za dbanie o prządek w kościele, w tym tygodniu proszę panie : Maria Janowska, Anna Wiśniewska, Agnieszka Piękoś, Teresa Traciak. Proszę w sobotę o rozebranie wystroju świątecznego.