1. Dzisiaj w Wielopolu Skrzyńskim o1215 Jasełka, 1700 kolędy i pastorałki. Bliższe informacje gablota.
  2. Środa  WSP. Św. Antoniego.
  3. III Piątek Uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara głównego Patrona Diecezji. Po Mszy św. nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego z modlitwą do św. Jana Pawła II.
  4. Niedziela składka na cele parafialne.
  5. Bóg zapłać za 7 wpłat na gaz.
  6.  Czasopisma katolickie: Niedziela z artykułem  W pogoni za śladami arki Noego mówi o potopie, który pozostaje aktualny; Gość Niedzielny  .
  7. Dziękuje za dbanie o prządek w kościele, w tym tygodniu proszę panie : Maria Bieszcz, Gabriela Siuta, Jadwiga Dędor, Renata Sroka.

Porządek  wizyty duszpasterska z Bożym błogosławieństwem

Poniedziałek 15.01.2023 godz.1400  ŚCIEŻKI od  p. Agaty i Adama    Wiśniewskich      do   p.  Pas Barbary i Romana
Wtorek 16.01.2023 godz.1400  ŚCIEŻKI od  p. Błażejowskiej Emilii      do   p.  Marii i Kazimierza Łuszcz

Do użytku wewnętrznego