1. Poniedziałek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę.
  2. I Czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.
  3. I Piątek  po Mszy św. nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Od godz. 1000  odwiedzam chorych.
  4. I Sobota Uroczystość Objawienia Pańskiego zwana świętem Trzech Króli. Przypomina nam ona, że Syn Boży przyszedł do ludzi wszystkich narodów, ras i języków. Jest to dzień Pomocy Misjom, składka przeznaczona na misje. Tego dnia w kościele pobłogosławimy kadzidło i kredę, którą – zgodnie z dawnym polskim zwyczajem – na drzwiach naszych domostw nakreślimy pierwsze litery imion Mędrców ze Wschodu: Kacpra, Melchiora i Baltazara. W modlitwie polecamy ks. Biskupów Kazimierza i Edwarda w rocznicę konsekracji biskupiej.
  5. Niedziela po Mszy św.o 730 zmiana tajemnic , składka przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie.
  6. Bóg zapłać za 10 wpłat na gaz.
  7. Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny
  8. W tym tygodniu proszę o dbanie : Zofia Wielis, Tomasz Szetela,  Renata Noga, Halina Gawron. Sprzątanie w Piątek.
  9. Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia.

Porządek  wizyty duszpasterska z Bożym błogosławieństwem

Wtorek 02.01.2024 godz.1400  GÓRKA od  p. Małgorzaty i Jana   Jaworek               do p. Gabrieli  i Bogusława Siuta
Środa  03.01.2024 godz.1400  KĄT od p. Bronisławy Świerad          do p. Danuta i Józef Stasik
Czwartek  04.01.2024 godz.1400GÓRKA  REGUŁOWA  od p. Beaty i Cezary  Jaworek         do p. Alfreda i Zbigniewa Kuźniarow