1. Rozpoczynamy  ADWENT, który jest radosnym oczekiwaniem na przyjście Pana. W dni powszednie Adwentu Msza św.  wotywna
  o Najświętszej Maryi Pannie- Roraty:  od poniedziałku do piątku godz. 1700 w sobotę godz. 800, poprzedzone śpiewem Godzinek /półgodziny wcześniej/. Tegoroczne Roraty przeżywam z hasłem FRANCISZKOWY PLAC BUDOWY  z św. Franciszkiem  będziemy wędrować adwentowymi drogami /w 800-tną rocznice pierwszej szopki/. Zapraszam dzieci z lampionami do udziału w roratniej procesji.  W tym czasie czuwania  nie zapominajmy
  o potrzebujących –  świece wigilijne (duże 18 zł., małe 8 zł.).
 2. Poniedziałek po Mszy św. katecheza kandydatów do bierzmowania z klasy VIII.
 3.  I Czwartek WSP św. Ambrożego, po Mszy św. modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.
 4. Piątek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętsze Maryi Panny Msze św. o godz.800 i 1700. Na Msze św. o godz.1700 zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz  rodzicami, będzie poświęcenie i wręczenie medalików.
 5. II Niedziela Adwentu  10 grudnia 2023 r. będziemy przeżywać „Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie”. Pamiętajmy w modlitwie o sześciu misjonarzach z naszej diecezji pracujących na tych terenach, po Mszach  św. zbiórka do puszek.
 6.  Bóg zapałać za ofiary na remont Ośrodka Caritas w Myczkowcach zebrano 370 zł.
 7. Bóg zapłać za sześć wpłat  na  ogrzewanie.
 8. Prasa katolicka: Niedziela z artykułami: Niebo nie dla wszystkich mówio tym co mamy czynić aby osiągnąć niebo oraz Od początku bez grzechu  ; Gość Niedzielny z artykułami: W skalnej rozpadlinie mówi o św. Franciszku oraz Niemiecka Katastrofa.
 9. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni . W sobota proszę panie: Alfreda Kuźniarowicz, Teresa Brzoza, Zofia Parys, Maria Reguła.
 10. Proszę o  ostrożność przy sprzątaniu prezbiterium. Zwrócić uwagę na gniazda mikrofonów by ich nie zamoczyć (grozi uszkodzeniem) najlepiej koło gniazd wycierać suchą szmatką.

do użytku wewnętrznego