1. Wtorek święto  św. Cyryla, mnicha i Metodego- Patronów Europy.
  2. Środa nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. Czwartek 16 dzień lutego, po Mszy św. o godz. 1700 nabożeństwo  do św. Andrzeja Boboli. Godz. 1600 zbiórka Liturgicznej Służby Ołtarza.
  4. III Piątek WSP po Mszy św. nabożeństwa Miłosierdzia Bożego, przypominam o udziale uczniów z klasy VII , spotkanie KSM-u.
  5. Niedziela składka na cele parafialne , po Mszach św.  zbiórka do puszek na ofiary trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii.
  6. Bóg Zapłać za 1 wpłatę na gaz.
  7.  Prasa Niedziela  z artykułami: Uzdrowienie chorych mówi o sanktuarium Maryjnym  Lourdes oraz Moc wdzięczności każdego dnia. Gość Niedzielny z artykułami: Czekając na cud mówi o budzeniu ze śpiączki oraz Inżynier na kontrakcie.
  8. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni . W sobotę proszę panie: Małgorzata Jaworek, Ludwika Świerad, Maria Urbanowicz, Agata Wiśniewska.