1. Poniedziałek WSP. św. Pawła Miki i towarzyszy, po Mszy św. Koronka do św. Michała Archanioła.
  2. Środa nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. Piątek WSP św. Scholastyki.
  4. Sobota WSP Najświętszej Maryi Panny z Lourdes Światowy Dzień Chorego. Po  Mszy św. o godz. 1000 nabożeństwo
    z błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. Serdecznie proszę o pomoc  osobom starszym i chorym
    w dotarciu do świątyni.
  5. Bóg Zapłać za 4 wpłaty na gaz.
  6.  Prasa Niedziela  z artykułem Świętość codzienności mówi o miłości Boga i bliźniego oraz Pielgrzymka pokoju i pojednania .Gość Niedzielny z artykułami: Nie modna żałoba mówi o sensie publicznego okazywania żałoby oraz Sekrety długiego życia.
  7. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni i usunięcie świątecznego wystroju. W sobotę po Mszy św. o godz. 1000 proszę panie: Gabryela Siuta Jadwiga Dędor, Renata Sroka, oraz pana Tomasza Kopala.