1. W Adwencie pamiętajmy o potrzebujących – torby miłosierdzia (obok gazet), świece (duże 18 zł., małe 8 zł.)
  2. Poniedziałek po Mszy św. spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy VIII.
  3. Środa WSP św. Ambrożego.
  4. Czwartek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętsze Maryi Panny Msze św. o godz.800 i 1700. Na Msze św. o godz.1700 zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz  z rodzicami, będzie poświęcenie i wręczenie medalików.
  5. Sobota godz. 1000 spotkanie DSM-u, godz. 1800 spotkanie Rady parafialnej.
  6. III niedziela Adwentu to niedziela „Gaudate”.
  7. Caritas Polska ogłosiła adwentową akcję pod nazwą „Dzieci dzieciom”. Jej celem jest zebranie do 11.12 słodyczy w parafiach,  podczas Mszy św. roratnich (kosz przed ołtarzem) lub w szkole.
  8. Bóg zapłać za trzynaście wpłat na ogrzewanie.
  9. Prasa katolicka: Niedziela z kolorowanką na Boże Narodzenie.  Gość Niedzielny z artykułami: WIERZĘ W ŚWIĘTY KOŚCIÓŁ POWSZECHNY mówi o  części katolickiego CREDO oraz Warto żyć w Kościele.
  10. Bóg zapłać za troskę o porządek w  świątyni . W sobotę proszę panie:  Agnieszka Pyra, Wiesława Książek, Zofia Bryda oraz pana Ryszarda Stręk . Proszę o uporządkowanie  boksów na zieleń-cmentarz.