1. Dzisiaj jak w każdy 16 dzień miesiąca modlimy się do naszego Patrona św. Andrzeja Boboli.
  2. Nabożeństwa Różańcowe w tygodniu po Msze św. o godz. 1700 z wyjątkiem soboty godz. 800. Niedziela nabożeństwo o godz. 1500.
  3. Poniedziałek WSP. św. Ignacego Antiocheńskiego. Po Mszy św spotkanie kandydatów do bierzmowania z kl. VIII.
  4. Wtorek WSP. św. Łukasza  patrona służby Zdrowia.
  5. Czwartek WSP. św. Jana Kantego.
  6. III Piątek po Mszy św. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego połączone z różańcem. O godz. 19,00 w Łączkach Kucharskich dekanalna adoracja Najświętszego Sakramentu zaproszona jest młodzież,
  7. Sobota WSP. św. Jan Pawła II.
  8. Niedziela Światowy Dzień Misyjna pod hasłem BĘDZIECIE MOIMI ŚWIADKAMI, rozpoczyna Tydzień Misyjny. Składka przeznaczona na misje.
  9. Za dwa tygodnie 1 listopada, pamiętamy o uporządkowaniu grobów zadbajmy o opuszczone. Proszę o zabieranie śmieci , koszty wywozu są bardzo duże (około 1200 zł.) Można pobrać karteczki na wypominki. Proszę  o wykoszenie cmentarza.
  10. W zakrystii można nabyć KALENDARZ ROLNIKÓW  2023 w cenie 25 zł,
  11. Prasa katolicka: Niedziela   z  artykułem Jan Paweł II na cenzurowanym mówi o przesłaniu św. Jana Pawła II  oraz  dodatek Bliżej Życia. Gość Niedzielny z artykułami: Bóg prosi żeby prosić  mówi o modlitwie z wiarą i pokorą     oraz Bóg ciągle obecny. Kalendarz Misyjny na 2023 dowolna ofiara.
  12. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni, oraz grabienie liści. W sobotę proszę panie: Anna Gawron, Maria Gawron, Agnieszka Komorowska, Halina Jajko