1. Nabożeństwa Różańcowe w tygodniu po Msze św. o godz. 1700
    z wyjątkiem soboty godz. 800. Niedziela nabożeństwo o godz. 1500.
  2. Czwartek WSP. bł. Honorata  Koźmińskiego.
  3. Sobota WSP. św. Teresy od Jezusa. Imieniny ks. bp Edwarda Białogłowskiego, polecajmy Go Panu Bogu w modlitwie.
  4. Niedziela obchodzimy XXII DIEŃ PAPIESKI   pod hasłem: BLASK PRAWDY! Po Mszach św zbierane ofiary do puszek na pomoc dla zdolnej młodzieży z biednych rodzin – żywy pomnik Jana Pawła II. Składka na cele parafialne.
  5. 15.10.2022 w Rzeszowie dzień skupienia Apostolstwa Pomocy Duszom  Czyśćcowym.    Zapisy i wyjazd z Brzezin- dokładne informacje w gablocie  /t: 798 472 255/. Zaproszeni są członkowie APDC oraz wszyscy chętni do niesienia pomocy zmarłym.
  6. W zakrystii można nabyć KALENDARZ ROLNKÓW  2023 w cenie 25 zł,
  7. Prasa katolicka: Niedziela   z  artykułem Między pobożnością a dewocją mówi o prawdziwej poboczności  oraz  dodatek Bliżej Życia. Gość Niedzielny z artykułami: Wstawaj w którym mówi Czesław Lang o wielkiej mocy modlitwy    oraz Dzieci, które przemieniają.
  8. Bóg zapłać za jedną wpłatę na ogrzewanie.
  9. Bóg zapłać za obcięcie zieleni  przy figurze św. Andrzeja. Również dziękuje za pomoc przy usuwaniu awarii kanalizacji na plebani strażakom i p. Marcinowi.
  10. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni. W sobotę proszę panie Regina Gąsior, Teresa Mucha, Genowefa Bakota, Halina Janowska.