1. Nabożeństwa Różańcowe w tygodniu po Msze św. o godz. 1700 z wyjątkiem soboty godz. 800. Niedziela nabożeństwo o godz. 1500 od 09.10.2022 r.
  2. Poniedziałek na Mszę św. zapraszam kandydatów do bierzmowania z klasy VIII, po spotkanie.
  3. Wtorek WSP. św. Franciszka z Asyżu.
  4. Środa   WSP św. Faustyny Kowalskiej.
  5. I Czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Spowiedź od 1615 zapraszam uczniów z klas IV, V, VI.
  6. I Piątek WSP Najświętszej Maryi Panny Różańcowych. Odwiedzam chorych  od godz.1000 /proszę o zgłoszenia/, spowiedź od godz. 1600. W czasie Mszy św. poświęcenie i wręczenie różańców dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. Po Mszy św. nabożeństwo do Najświętszego Serca Pan Jezusa połączone z różańcem. i spotkanie KSM-u.
  7. 15.10.2022 w Rzeszowie dzień skupienia Apostolstwa Pomocy Duszom  Czyśćcowym.    Zapisy i wyjazd z Brzezin- dokładne informacje w gablocie  /t: 798 472 255/. Zaproszeni są członkowie APDC oraz wszyscy chętni do niesienia pomocy zmarłym.
  8. W zakrystii można nabyć KALENDARZ ROLNKÓW  2023 w cenie 25 zł,
  9. Prasa katolicka: Niedziela w cenie 10 zł. z  artykułem Człowieku gdzie twój różaniec mówi o sile różańca oraz  dodatek Bliżej Życia. Gość Niedzielny z artykułami: Zamiast miecza. mówi różańcu jego znaczeniu   oraz Z piękna rodem.
  10. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni. W sobotę proszę panie Maria Kozioł, Dorota Zaręba, Mariola Jaworek, Bernadeta Róg..