1. Przypominam o zachowanie wszelkich przepisów związanych z epidemią .
  2. Poniedziałek WSP św. Wincentego A Paulo.
  3. Wtorek WSP św. Wacława.
  4. Środa Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po Mszy św. spotkanie  kandydatów do bierzmowania z klasy VIII.
  5. Czwartek WSP św. Hieronima.
  6. I Piątek WSP  św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Pierwszy dzień Października rozpoczynamy  nabożeństwa różańcowe po Mszy św. o godz. 1700. Odwiedzam chorych od godz. 900, spowiedź od godz. 1530. Po Mszy św. nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa połączone z różańcem i spotkanie KSM-u.
  7. I Sobota WSP Świętych Aniołów Stróżów, po Mszy św.  nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny połączone z różańcem.
  8. Niedziela po Mszy św. o godz. 1030 procesja różańcowa. Składka na cele diecezjalne.
  9. Bóg zapłać za ofiary do puszek na Radio VIA wpłynęło 152 zł.
  10. Kalendarz Rolników na 2022 w cenie 20 zł.
  11. Prasa : Niedziela z artykułami: Solidarnie w obronie religii  mówi o  obrażaniu uczuć religijnych  oraz Prawda i psi ogon ;Gość Niedzielny z artykułami: Plan (nie tylko) dla Agaty mówi o współpracy i samodzielności czterolatka oraz Przeciążenie; Mały Gość Niedzielny dla dzieci i młodzieży z podstawką pod kubek.
  12. Bóg zapłać paniom   za  troskę o świątynie . W obecnym tygodniu  proszę panie: Danuta Strzępka, Alicja Bakota, Danuta Szkotnicka i  pana Jana Traciaka.