1. Przypominam o zachowanie wszelkich przepisów związanych z epidemią .
  2. 17.09. tj. miniony piątek Dzień Sybiraka uczczono pamięć wywiezionych na Sybir: odprawioną Msze św. po przewodnictwem ks. Bp Kazimierza Górnego, otwarciem parku Sybiraków oraz inscenizacją w strugach deszczu. Ta sama inscenizacja będzie powtórzona 26.09. (niedziela) o godz. 1700 w parku Sybiraków. Bardzo serdecznie zapraszam na lekcję historii.
  3. Poniedziałek WSP świętych męczenników Andrzeja Kim, Pawła Hong i towarzyszy. W tym dniu w ramach Diecezji  adoracja Najświętszego Sakramentu  PORZĄDEK ADORACJI
    • 1500– 1600Strona Południowa, Strona Północna Folwark i Radaj
    • 1600– 1700 Budzisz, Rzeki, Ścieszki, Debrza
    • 1700– 1800 Górka, Kąt , Górka Regułowa, Zabirów
  4. Wtorek Święto Mateusz Apostoła i Ewangelisty.
  5. Środa  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po Mszy św. spotkanie  kandydatów do bierzmowania z klasy VIII
  6. Czwartek WSP św. Ojca  Pio z Pietrelciny.
  7. Niedziela o godz. 1230 w Wielopolu Skrzyńskim spektakl Teatru Wandy Siemaszkowej z Rzeszowa o rodzinie Ulmów
  8. W pierwszą niedziele października procesję Różańcowa. Proszę o przygotowanie ołtarzy
    • I ołtarz Górka
    •  II ołtarz Kąt
    • III ołtarz Górka Regułowa
    • IV ołtarz gr. p. Józefa Klicha
    • V ołtarz Budzisz
  9. Kalendarz Rolników na 2022 w cenie 20 zł.
  10. Bóg zapłać za składkę z ostatniej niedziele na prace porządkowe zebrano: 2390 zł.
  11. Prasa : Niedziela z artykułami: Ojciec Pio oskarżony  mówi o  św. Ojcu Pio  oraz Na piechotę do Rzymu; Gość Niedzielny
    z artykułami:  Matka mówi przez łzy mówi o objawieniach Matki Bożej z La Salet w 150 rocznicę oraz  Rozbrajanie piekła.
  12. Bóg zapłać paniom i panom  za  troskę o świątynie . W obecnym tygodniu  proszę panie: Jowita Gątarska, Danuta Jarząb, Elżbieta Sroka, Dorota Janowska.