1. Przypominam o zachowanie wszelkich przepisów związanych z epidemią .
  2. Dzisiaj rozpoczyna się XI Tydzień Wychowania.
  3. Poniedziałek WSP Jana Chryzostoma.
  4. Wtorek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  5. Środa WSP Najświętszej Maryi Panny Bolesnej. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. Czwartek WSP św. Męczenników Korneliusza i Cypriana, po Mszy św. nabożeństwo do św. Andrzeja Boboli.
  7. III Piątek Światowy Dzień Sybiraka, o godz. 1000 otwarcie Parku Pamięci Sybiraka, rozpocznie się od Mszy św. ( w  gablocie program).Po Mszy św. o godz. 1800 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i spotkanie KSM-u.
  8. Sobota Święto św. Stanisława Kostki Patrona Polski. Spotkanie DSM-u o godz. 1000.
  9. Niedziela składka na cele parafialne, po Mszach św. zbierane ofiary do puszek na Radio VIA.
  10. Sołtys wsi Nawsie zbiera III ratę podatku i opłatę śmieciową
     w Domu Ludowym od 13 do 16 września w godz. 900-1400
  11. Kalendarz Rolników na 2022 w cenie 20 zł.
  12. Bóg zapłać za ofiary do puszek na pomoc afgańczykom zebrano 302  zł. ( odesłano do Caritas Diecezji)
  13. Prasa : Niedziela z artykułami: Jak się trafia na ołtarze  mówi o tym co decyduje o tym że ktoś zostaje świętym lub błogosławionym  oraz Wolność znaczona krzyżami ; Gość Niedzielny z artykułami:  Uzdrowiona przez matkę Czacką mówi o cudzie za przyczyną Matki Czackiej oraz  Człowiek-prawda o  życiu i śmierci.
  14. Bóg zapłać paniom  za  troskę o świątynie i jej otoczenie. W obecnym tygodniu  proszę panie: Katarzyna Śledziona, Katarzyna Bizon, Magdalena Czaja, Anna Ptaszek..