1. Przypominam o zachowanie wszelkich przepisów związanych z epidemią .
  2. Poniedziałek WSP św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu.
  3. Wtorek WSP św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
  4. Środa Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. Czwartek WSP Bonawentury.
  6. III Piątek WSP Najświętszej Mari Panny z Góry Karmel. Po Mszy św. nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego połączone z modlitwami do św. Andrzeja Boboli i św. Jana Pawła II.
  7. Niedziela składka na cele parafialne.
  8. Wójt Gminy apeluje o poddanie się szczepieniu przeciw Cowid-19. Jest to w interesie wszystkich, pokonanie wirusa jest możliwe przez przerwanie jego transmisji (zarażania) z człowieka na człowieka. Szczepionka jest wyrazem odpowiedzialności za własne zdrowie i solidarności z bliźnim (przykazane miłości).
  9. Bóg zapałać za ofiary do puszek  205 zł. na wypoczynek biednych dzieci – przekazano do CARITAS.
  10. Prasa : Niedziela z artykułami Bóg nie jest planem B mówi o P. Bogu w naszym życiu; Gość Niedziela  artykułami Za każdym jego anioł mówi o wierze w anioły oraz Siła życiowa.
  11. Bóg zapłać paniom za troskę o świątynie . W obecnym tygodniu proszę panie: Maria Zych, Maria Janowska, Albina Wójcik ora pana Tomasza Gawor.
  12. Bóg zapłać trzem panom z grupy Józefa Klicha za pomoc przy pracach porządkowych (przykro że pozostali byli obojętni).