1. Przypominam o zachowanie wszelkich przepisów związanych z epidemią .
  2. Poniedziałek po Mszy św. Koronka do Michała Archanioła.
  3. Wtorek WSP bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.
  4. Środa Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. Czwartek WSP św. Jana z Dukli.
  6. Od 09.07 do 11.07. 2021  XXI DNI WIELOPOLA, szczegóły na plakatach i Fecebooku.
  7. Apel Pszczelarzy ,aby  opryski ochronne roślin dokonywać w godzinach wieczornych lub nocnych  (czyli po zakończonych lotach pszczół i owadów). Pamiętajmy, że od pszczół i owadów zależą plony. (dokładna informacja tablica ogłoszeń).
  8. Bóg zapałać za ofiary do puszek  na pomoc pogorzelcom z Nowej Białej. Zebrano 1080 zł.- przekazano do CARITAS.
  9. Prasa : Niedziela z artykułami Bóg nigdy nie zamyka drzwi mówi o apostazji  oraz Cała prawda o Funduszu Kościelnym ; Gość Niedziela  artykułami Teraz nie mom nic mówi o tragedii w Nowej Białej oraz Religia zastępcza, wkładka Bezpieczne rolnictwo.
  10. Proszę o pomoc przy pracach porządkowych mężczyzn z grupy  Józefa Klicha (zabrać kosy spalinowe , siekiery, grabki).
  11. Bóg zapłać paniom za troskę o świątynie . W obecnym tygodniu proszę panie: Marta  Noga, Barbara Siuta, Marzena Błoniarz, Teresa Zimny.
  12. Bóg zapłać czterem panom z grupy Jan Kalisztana za pomoc przy pracach porządkowych (przykro że pozostali byli obojętni).