1. Przypominam o zachowanie wszelkich przepisów związanychz epidemią. Siadamy w ławkach po dwie osoby (zachowując odległość) . Do naszego kościoła może wejść 51 osób, na zewnątrz jest włączone nagłośnienie i udzielana Komunia św.
  2. Poniedziałek Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Drugi Dzień Zielonych Świątek Msze św. o godz. 8oo i 1800
  3. Środa WSP św. Filipa Nerusza godz. 1715 spotkanie chłopców , którzy chcą  rozpocząć przygotowanie do posługi ministranta (nie tyko z klasy III również ze starszych klas  IV, V)
  4. Czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana.
  5. Sobota WSP św. Urszuli Ledóchowskiej.
  6. Bóg zapłać za
    • dar ołtarza dzieci I Komunijnych 1200 zł
    • dar dzieci I Komunijnych  dla dzieci na  misjach 370 zł.
    • dar ołtarza bierzmowanych 1000 zł.
  7. Niedziela  Uroczystość Najświętszej Trójcy.
  8. Przypominam o nabożeństwach majowych w niedzielę o  godz. 1500 w tygodniu po Mszy św. o godz. 1800.
  9. Proszę o przygotowanie ołtarzy na procesję w Uroczystość Bożego Ciała:
    • I Ołtarz przy szkole – grupa Zbigniewa Śledziona
    • II Ołtarz u p. Zenony i Roberta Zych-grupa Emila Zycha
    • III Ołtarz u p. Heleny i Jana Szaro- grupa Andrzeja Śledziona
    • IV Ołtarz u p. Teresy i Zbigniewa Śliwa- grupa  Józefa Gawron
  10. Wójt Gminy przypomina  o Obowiązku Spisu Powszechnego, można skorzystać z pomocy w Urzędzie Gminy. Bliższe informacje gablota.
  11. Od 12.06-13.06 w Cżęstochowie czuwanie Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym. Zgłoszenia u mnie lub ks. Dziekana. Szczegółowy program gablota.
  12. Prasa : Niedziela z artykułami Jak działa Duch Święty mówi o Jego obecności  oraz Maryjne ślady obecności; Gość Niedzielnyz artykułami Powrót Boboli, rok Loyoli  mówi o relikwiach św. Andrzeja oraz   Sanktuaria po pandemii. Mały Gość Niedzielny dla dzieci o kulcie Najświętszego Serca Pana Jezusa z naklejką i ciekawymi artykułami.
  13. Bóg zapłać paniom i panom za troskę o świątynie . W obecnym tygodniu proszę panie: Elżbieta Łuszcz, Teresa Śliwa, Halina Mucha, Krystyna Traciak