1. Przypominam o zachowanie wszelkich przepisów związanych z epidemią. Siadamy w ławkach po dwie osoby (zachowując odległość) . Do naszego kościoła może wejść 51 osób, na zewnątrz jest włączone nagłośnienie i udzielana Komunia św.
  2. Wtorek 10 kandydatów z naszej parafii  przyjmie  sakrament bierzmowania w Wielopolu Skrzyńskim. W tym dniu Msza św. o godz. 700 po nabożeństwo.
  3. Środa godz. 1715 spotkanie chłopców , którzy chcą  rozpocząć przygotowanie do posługi ministranta (nie tyko z klasy III również ze starszych klas  IV, V)
  4. III Piątek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego połączone z majówką., po KSM
  5. Sobota spotkanie DSM-u w kościele o godz.1100.
  6. Niedziela  Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy okres wielkanocny. Przypominam  przykazanie kościelne mówiące o obowiązku  przystąpienia do spowiedzi w okresie wielkanocnym. Składka na cele parafialne.
  7. Bóg zapłać za jedną  ofiarę na ogrzewanie.
  8. Bóg zapłać za udział w pogrzebie moje Mamy oraz zamówione Msze św. oraz wyrazy współczucia. Dobry Jezu a nasz Panie daj Jej wieczne spoczywanie.
  9. Prasa : Niedziela z artykułami Sakrament to nie zwyczaj mówi o I Komunii św. oraz Sądowe nękanie Radia Maryja; Gość Niedzielny z artykułami Pytania pozostały  mówi o zamachu na św. Jana Pawła II oraz   Góra  z widokiem na wieczność.
  10. .Bóg zapłać paniom za troskę o świątynie i otoczenie. W obecnym tygodniu proszę panie: Teresa Gawron, Aneta Gawron oraz panów Mariana Reguła, Kazimierza Łuszcz.