1. Przypominam o zachowanie wszelkich przepisów związanych z epidemią. Siadamy w ławkach po dwie osoby (zachowując odległość) . Do naszego kościoła może wejść 51 osób, na zewnątrz jest włączone nagłośnienie i udzielana Komunia św.
  2. W dniu dzisiejszym w naszej wspólnocie parafialnej Uroczystość I Komunii której przystąpi 10 dzieci z klasy III polecajmy ich Panu Bogu przez orędownictwo św. Andrzeja Boboli.
  3. Poniedziałek, Wtorek, Środa dni krzyżowe (modlitwa o urodzaje, obfite plony i bł. Boże w pracy) z procesją błagalną wokół kościoła.
  4. Środa podczas  Mszy św. poświęcenie krzyży kandydatów do bierzmowania oraz ich wręczenie
  5. Piątek święto Macieja Apostoła. Godz. 1900 próba przed bierzmowaniem w Wielopolu Skrzyńskim
  6. Niedziela  Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego oraz będziemy  oddawać cześć św. Andrzejowi Boboli patronowi naszej parafii z racji 16 maja. Suma o godz. 1100, kazanie wygłosi ks. Wiesław Rafacz procesja wokół kościoła.
  7. W dniach od 11 do 17 maja w godz. od 900 do 1400 będzie pobierana II rata podatku i opłata śmieciowa w „domu ludowym”.
  8. Bóg zapłać za dwie  ofiary na ogrzewanie.
  9. Prasa : Niedziela z artykułami Litania nie tylko na maj mówi  jak powstała Litania Loretańska oraz Zadbaj o swoje ciśnienie; Gość Niedzielny z artykułem Dlaczego Maryja się objawia  mówi o objawieniach Maryjnych drugi Bogactwo Kościoła; Mały Gość Niedzielny  z ciekawymi informacjami dla dzieci.
  10. Bóg zapłać rodzicom uczniów z klasy II  za  troskę o świątynie i otoczenie. W obecnym tygodniu proszę panie: Danuta Noga, Halina Pyc, Edyta Łuszcz, Elżbieta Łuszcz, Bernadetta Mazur, Ryszarda Łuszcz.

do użytku wewnętrznego