Parafia pw. Św. Andrzeja Boboli w Nawsiu

V Niedziela Wielkanocna

2019-05-19

1. Nabożeństwa majowe w tygodniu po Mszy św.
    o godz. 1800, sobota po Mszy św. o godz. 800
    w niedziele o godz. 1500.
  2. Wtorek o godz. 1700 spotkanie chłopców z klasy III.
  3. Piątek WSP Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych. Rozpoczyna się nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego. Po nabożeństwie spotkanie KSM-u.
  4. Niedziela po Mszach św. będą rozprowadzane cegiełki Caritas z których zebrane ofiary przeznaczone na zorganizowanie pobytu dzieci polskiego pochodzenia w Myczkowcach.
  5. 08 czerwca- sobota jest organizowany wyjazd do Częstochowy na czuwanie Apostolstwa Pomocy Duszom Czyścowym. Wyjazd w sobotę około 900 powrót w niedzielę też około 900. Chętnych proszę o zgłaszanie się do zakrystii lub kancelarii
  6. Bóg zapłać za udział w Odpuście parafialnym szczególnie chórowi SENIORES, strażakom, paniom niosącym feretrony, dziewczynkom z DSM-u.
  7. Prasa : Niedziela z artykułami: Profanacje w Polsce mówi
    o profanacji miejsc świętych w Polsce, oraz Globalna ośmiornica , Gość Niedzielny z artykułami: Miłość to nakaz
    o stanie ludzkiej miłości czy Zachód otworzy oczy ? Mały Gość Niedzielny dla dzieci z wizerunkiem Najświętszej Maryi Panny i rożnymi ciekawostkami.
  8. Bóg zapłać za dbanie o porządek w świątyni . W obecnym tygodniu proszę panie: Emilia Błażejowska, Anna Boruta, Ewa Flaga, Danuta Noga.

.