Parafia pw. Św. Andrzeja Boboli w Nawsiu

XIX Niedziela Zwykła

2019-08-11

1. Dożynki diecezjalne w Niedzielę 25 sierpnia o godz. 1200 szczegółowy program gablota.
  2. Środa WSP św. Maksymilian Marii Kolbego odpust w Gliniku suma o godz. 1800.
  3. Czwartek Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę z poświęceniem ziół. Odpust w Wielopolu Skrzyńskim.
  4. III Piątek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i św. Andrzeja Boboli.
  5. Sobota WSP św. Jacka Odrowąża.
  6. Niedziela składka na cele parafialne
  7. Ogłoszenie Sołtysa odnośnie lini autobusowej, której istnienie zleży od wykupu biletów miesięcznych. Bliższe informacje tablica ogłoszeń.
  8. Prasa : Niedziela z artykułami: Wiedzą po co idą ukazujący sens i znaczenie pieszych pielgrzymek na Jasną Górę i oraz Wniebowzięta .
  9. Bóg zapłać za dbanie o porządek w świątyni. . W obecnym tygodniu proszę panie: Renat Szymańska, Agnieszka Pieknik, Celina Śledziona, Sylwia Chmiel.