XXV NIEDZIELA  ZWYKŁA

1. W ostatnich dniach jesteśmy świadkami potężnej powodzi, która wyrządziła ogromne szkody i spowodowała dramat wielu ludzi, którym woda zabrała wszystko. Dziś po Mszach ogólnopolska zbiórka do puszek. Niech nasza hojność będzie okazaniem wdzięczności za pomoc, jaką otrzymało Podkarpacie wtedy, gdy powódź nawiedziła nasze tereny.
  2. Można też wesprzeć poszkodowanych przygotowując paczkę da Powodzian. Na stoliku pod chórem można znaleźć  listę proponowanych produktów do takiej paczki. Również Wójt Gminy Wielopole Skrzyńskie zwraca się z apelem o zbiórkę darów dla poszkodowanych. Zbiórka będzie się odbywać 25 września w środę o godz: 1400-2000 w GOKiW w Wielopolu i u nas W filii GOKiW
  3. Poniedziałek wsp. Św. Pio z Pietrelciny
  4. Czwartek w naszej parafii wypada dzień Diecezjalnej Adoracji Najświętszego Sakramentu. O godz. 1500 Wystawienie NS Koronka do Bożego Miłosierdzia i Indywidualna Adoracja do 1800.  Na 1700 zapraszam dzieci i młodzież zwłaszcza Kandydatów do bierzmowania z klas 7 i 8 oraz wszystkich ministrantów i lektorów na adorację prowadzoną przez DSM. O 1800 błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem i zakończenie adoracji.
  5. Piątek wsp. Św. Wincentego a Paulo.
  6. Sobota wsp. Św. Wacława
  7. Zachęcam do czytania ciekawych artykułów w prasie katolickiej
  8. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni i jej otoczeniu. W sobotę proszę Panie: Marta Sroka, Małgorzata Długosz, Janina Rzeźnikiewicz i Emilia Jaworek
  9. W ubiegły tygodniu zmarła nasza parafianka Zofia Bujak. Polecajmy Ją Miłosierdziu Bożemu…