1. Poniedziałek WSP. św. Bonawentury.
  2. Wtorek WSP Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel, po Mszy św. nabożeństwo do św. Andrzeja Boboli.
  3. Środa nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. Czwartek Święto św. Benedykta – Patrona Europy.
  5. III Piątek po Mszy św. nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego z modlitwą do św. Jana Pawła II.
  6. Niedziela. rozpoczyna Tydzień  Św. Krzysztofa, po Mszach św. poświęcenie pojazdów- zbierane ofiary do puszek przeznaczone na pomoc misjonarzom (1 grosz – 1 kilometr) . Składka na cele parafialne.
  7. W ubiegłą niedzielę na placu przed schodami do kościoła zgubiono pamiątkowy różaniec. Serdeczna prośba aby znalezioną zgubę odłożyć na stolik z gazetami, Bóg zapłać.
  8. Prasa katolicka: Niedziela z artykułem Matka Boża zawsze w pracy mówi o znaczeniu i sile szkaplerza ; Gość Niedzielny  z artykułem „Dezynfekcja” narodowej pamięci   mówi  o niszczeniu polskiej pamięci.
  9. Bóg zapłać za troskę o świątynie . W  obecnym tygodniu proszę panie: Jadwiga Kawa, Natalia Pas, Anna Traciak, oraz pana Piotra Plezia.