1. Poniedziałek Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła – drugi dzień Zielonych Świątek, Msze św. o godz. 700 i 1800.
  2. Czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, zbiórka ministrantów godz. 1700.
  3. Piątek WSP Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych. Po nabożeństwie spotkanie KSM-u.
  4. Sobota godz. 1800spotkanie Rady Parafialnej.
  5. Niedziela Uroczystość Trójcy  Przenajświętszej składka na Radio VIA.
  6. Proszę o przygotowanie ołtarzy na Uroczystość Bożego Ciała przy Kościele
    • I ołtarz – parafianie  od cmentarza do sklepu u góry
    • II Ołtarz- grupa p. Pawła Gawrona
    • III Ołtarz- grupa p. Wiesława Janowskiego
    • IV Ołtarz grupa p. Józefa Kiebała
  7. W dniach od 08-09 czerwca z parafii Brzeziny  jest organizowana pielgrzymka  do Częstochowy  na nocne czuwanie Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym.
  8. Bóg zapłać za dar ołtarza z okazji I Komunii 750 zł. Zostanie przeznaczony na odnowienie naczynia liturgicznego.
  9. Bóg zapłać z dar dzieci z klasy III dla dzieci z krajów misyjnych 210 zł.
  10. Prasa katolicka: Niedziela z artykułem Maryja- lustro Kościoła mówi o obecności Maryi w Kościele ; Gość Niedzielny  z artykułem Przez góry do głębi   mówi o Pier Georgio Frossatim
  11. Bóg zapłać za troskę o świątynie i jej otoczenie. W  obecnym tygodniu proszę panie: Maria Janowska, Albina Wójcik, Maria Zych oraz pana Tomasza Gawor.